تهران، بهشتی، خلیل حسینی، پلاک 8
982189341000+

Cisco.Meeting.Server

سیستم ویدیو کنفرانس سیسکو با پیاده سازی بر روی یک ماشین مجازی برای شما قابلیت ارسال و دریافت صدا، تصویر را در بستر وب ایجاد میکند و شما را قادر میسازد در یک محیط مدرن و پیشرفته با همکاران خود تعامل داشته باشید. 
ویژگی‌های سرویس
Cisco Meeting Server 

یکپارچه نمودن صدا، ویدیو و ارتباط تحتِ وب، برای برآورده نمودن الزامات مربوط به همکاری تیمی در محیط‌های کاری مدرن امروزی است. این محصول تضمین می‌کند که تجربه شخص از شرکت در جلسات، تجربه‌ی مطلوب و با کیفیتی باشد و این کیفیت ارتباطی به نحوه‌ی پیوستن فرد به جلسات نداشته باشد، مثلا تفاوتی میان استفاده از Cisco یا Endpointهای ویدیویی Third-Party و یا از Cisco Jabber® Client، Cisco Meeting App یا Skype for Business نمی‌باشد.

به همین دلیل شمار افرادی که می‌توانند در جلسات شرکت کنند افزایش یافته و تنها محدودیت‌های سخت‌افزاریِ مربوطه، خواهد توانست تعداد افراد شرکت کننده را محدود نماید. در این میان، این محصول با بهینه‌سازی مصرف پهنای باند، هزینه‌ها را نیز کاهش می‌دهد. تجربه کاربری سرویس Cisco Meeting Server بسیار ساده بوده و می‌توان آن را در مقیاس‌های کوچک تا بزرگ پیاده‌سازی نمود و این امر اجازه‌ی افزایش ظرفیت به صورت تدریجی را میسر می‌سازد.