تهران، بهشتی، خلیل حسینی، پلاک 8
982189341000+

خدمات یکپارچه خطوط سازمانی و خط ثابت FMC

معرفی سرویس FMC

خدمات یکپارچه خطوط سازمانی و خط ثابت

تاریخچه

در سالهای اخیر، سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارها تصمیم به جایگزین کردن سرویس قدیمی تلفن سانترال (TDM and PSTN) با تکنولوژیهای جدید (SIP and PRA) گرفتند. بعدها مشخص گردید که حتی سرویس های جدید (SIP Trunking) هزینه های نگه داری و به روز رسانی بالایی دارد و برای گرفتن سرویس باکیفیت بالاتر، هزینه های بیشتر باید صرف شود. به همین خاطر و باتوجه به هزینه های بالای نگه داری و به روز رسانی، سازمان ها تصمیم گرفتند که به سراغ خدمات ارزان تر و چابک تر روند. برای این منظور و برای ارائه این سرویس قبل از هر اقدامی، سازمان متقاضی می بایست تعداد واقعی کاربرانی که خواهان استفاده از این سرویس هستند را مشخص کند تا براساس سایز و اندازه سازمان، راهکار مربوطه معرفی گردد. 

راهکار

برای کاهش هزینه ها و همچنین ایجاد یک بستر ارتباطی امن بین خطوط ثابت و موبایل سازمانی، راهکار یکپارچه سازی خطوط سازمانی و ثابت ارائه میشود. 

برای استفاده از این خدمات میبایست بستر سانترال شرکت به شبکه موبایل ایرانسل وصل گردد و بعد از اعمال تنظیمات، شبکه سانترال سازمان ها به شبکه خصوصی همراه مشتری از طریق سوئیچ های مخصوص PABX وصل میگردد و کاربران هردو شبکه با شماره کوتاه تعریف شده می توانند با هم ارتباط برقرار نمایند. 

برای این منظور سیستم به شبک موبایل سازمانی وصل میگردد.